שיווק סלולרי

שיווק סלולרי

שיווק סלולרי

שיווק סלולרי

שיווק סלולרי

פעולת שימור לקוחות היא חלק חשוב מפיתוח עסקי עבור חברות רבות. שיווק סלולרי מהווה את אחד הכלים המובילים לקידום מטרה זו. במילים פשוטות, ניתן לשלוח SMSים ללקוחות קיימים על מנת לעדכן אותם במבצעים, הנחות, מוצרים חדשים וכדומה, ובכך לעודד אותם לאינטרקציה נוספת ולגילוי עניין מחודש בשירותים או המוצרים של העסק.

הערוץ השיווקי

בהחלט חשוב להימנע משליחת ספאם ומהטרדת הלקוחות ללא סיבה. הערוץ השיווקי הזה מיועד אך ורק ללקוחות שנתנו את הסכמתם לקבלת תוכן שיווקי למכשירים הניידים שלהם. חשוב לזכור כי במדינת ישראל קיים חוק הספאם האוסר לשלוח תוכן שיווקי לטלפונים ניידים של לקוחות ללא הסכמתם. בנוסף, זה פשוט לא אתי להטריד אנשים שפנו אל בעל העסק כלקוחות. תמיד חשוב לתת ללקוח את האפשרות לבטל את השירות לפי בקשתו ולפי ראות עיניו. כדאי גם לקחת בחשבון ששיווק סלולרי יכול להיות קצת אגרסיבי, ולא תמיד התגובה של לקוחות לקבלת תוכן שיווקי תהיה סבירה ומנומסת.

חברות ששיווק סלולארי

עם זאת, ערוץ שיווקי זה יכול להתאים מאוד לעסקים מסויימים. חשוב לבחון כל עסק לגופו על מנת להבין אם השירות הזה נכון עבורו. חברות ששיווק סלולארי מתאים למוצרים או השירותים שלהם יכולים להפיק ממנו תוצאות יפות ואף גידול במכירות. לנו ב UpMaster קיימת האפשרות לאסוף מספרי טלפון של לקוחות בצורה ממוקדת בעזרת כלי מספר וירטואלי, ובהמשך להפעיל שיווק סלולרי או עדכון של לקוחות. אנחנו ב UpMaster צוברים את מספרי הטלפונים הניידים של הלקוחות שלכם (שוב, כמובן בהסכתם) ומסעיים לכם לצאת במסע שיווקי מוקפד ומושקע ועוזר לעדכן את לקוחותיכם לגבי מבצעים, חידושים ושינויים אחרונים בעסק שלכם.

דף נחיתה

במסגרת החבילה, נדרשת הקמה של דף נחיתה ייעודי ואירוח שלו. ניתן לעשות זאת בעזרת כל מערכת קיימת של דפי נחיתה. השלב הבא כולל יצרית כתובת URL מקוצרת בעזרת אחד מהכלים… וניסוח תוכן שיווקי אטרקטיבי המיועד ללקוחות העסק או החברה.

שינוי גודל גופנים