פיתוח לאנדרואיד ולאייפון

פיתוח לאנדרואיד ולאייפון

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון

פיתוח לאנדרואיד ולאייפון

פיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים

בעולם טכנולוגי ומודרני של היום כל עסק המעוניין להצליח חייב להצטייד במספר אמצעיים שיווקיים, כגון: אתר, יומן עבודה, CRM, טלפון חכם למנכ"ל העסק 🙂 , אוטו, שיווק מתקדם וקידום אתרים. כחלק מהמאמץ לתת שירות טוב יותר ללקוחות העסק ולהגדיל מכירות ניתן לפתח אפליקציה מותאמת למכשירים הניידים. מטרות שיווקיות של האפליקציה יכולות להיות שונות, החל מנתינת מידע עדכני ללקוחות ועד לביצוע מכירות או שירות לקוחות. בכל אופן מספר המשתמשים בטלפונים חכמים גודל משעה לשעה, ועסקים שרוצים להיות בחזית חייבים לפתח אפליקציה משלהם.

מנהל פרויקט מומחה בתחום פיתוח אפליקציות.

אבן היסוד בתחום פיתוח אפליקציות לאייפון ו/או לאנדרואיד היא יכולת לבצע אפיון מדויק של צרכיי ומטרות הלקוח. מנהל פרויקטים המתמחה בתחום האפליקציות לטלפונים החכמים יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח על מנת לפתח עבורו את הכלי המתאים ביותר להשגת המטרות והיעדים של העסק. תפקיד מנהל הפרויקט כולל לימוד והיכרות מעמיקים עם תחום עיסוקו של הלקוח, על מנת לקבל פרספקטיבה הוליסטית עם דגש על הדרישות העסקיות והשיווקיות של הלקוח.

אפיון פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון הוא תהליך ייחודי השונה מעסק לעסק. מאחר ולכל עסק צרכים, יעדים ודרישות שונות הרי שיש צורך ליצור תוצר ייחודי ומותאם לעסק הספציפי. פעמים רבות תהליך העבודה כולל אפיון מפורט של סקיצה / מסמך סכמטי/ שרטוט של האפליקציה, על מנת להקל על ביצוע העבודה בידי המתכנת ולאפשר לו להבין בצורה ברורה ומעמיקה את הדרישות העסקיות של הלקוח.

בנוסף לניתוח הדרישות העסקיות והשיווקיות של הלקוח, מנהל הפרויקט עושה גם מחקר מעמיק של אפליקציות דומות בקרב המתחרים ברחבי הרשת, בודק ומנתח אותן, על מנת להפיק לקחים ולספק ללקוח את התוצר הטוב והאופטימלי ביותר.

אנחנו ב UpMaster מובילים לא רק ב – פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, אלא גם ביכולת לקשר את האפליקציה למערכות אחרות כגון: CRM, אתר העסק וכדומה.

שינוי גודל גופנים