עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

זו תעודת הזהות העיצובית של העסק שלך…

ולכן, עיצוב הלוגו חייב להיעשות ע"י מעצב מנוסה ומקצועי. ויש גם כמה פעולות מקדימות מחוייבות המציאות כמו למשל, לבדוק מה עשו המתחרים שלך כדי למנוע דימיון וטשטוש זהויות. לוגו גם קשור למיתוג העסקי שנשען על צבעים וקווים המאפיינים רק אותו. לוגו גם אסור לו שיהיה מסובך ומורכב. הוא צריך להיות פשוט, נעים לעין, ברור ובעיקר…. נבדל וזכיר.

ובשביל עיצוב לוגו אנחנו כאן:

  1. לעצב לך לוגו קליט, בולט ואשר משדר את התדמית שרצית להשיג
  2. להעניק לך שירות מלא: עיצוב לוגו, עיצוב אתר, מיתוג עסקי וקידום אתרים.
  3. לבנות לך שפה עיצובית אחידה שתתאים לכל מדיה ואלמנט פרסומי

עיצוב לוגו הוא אמנם מרכיב מרכזי. אבל הוא חלק מפאזל גדול

עיצוב לוגו הוא שחקן מרכזי במגרש הרבה יותר גדול שנקרא – מיתוג עסקי. ויש עוד כמה שחקנים בקבוצה הזו שעונים לשם: בידול, תדמית, מיצוב… ולכן אנחנו רוצים לצייד אותך בטיפ חשוב שיעזור לך לבחור נכון את מעצב הלוגו. מי שלא מבין שעיצוב הלוגו הוא חלק ממכלול ולא השלם בפני עצמו לא יוכל לעצב לך לוגו ראוי. אולי הוא יראה יפה אבל לא יעשה את העבודה הנדרשת אם לא נלקחים בחשבון נתונים כמו תחום העיסוק, התנהגות השוק, מה התדמית הנדרשת, מה המסר המרכזי שהצרכן צריך לזכור או להפנים… ועוד.
זהו תחום בו המעצבים שלנו שולטים היטב והם יוכלו לעשות לך עבודה מעולה. כן, כמובן, עכשיו עולה השאלה: אבל כמה זה יעלה לי? על כך בפסקה הבאה.

אז כמה צריך לעלות עיצוב לוגו

אין תשובה אחת לשאלה כמה עולה לעצב לוגו. כל מעצב והמחירים שלו. יש יקרים, יש זולים, יש ממוצעים ותמיד צריך לזכור גם מה מקבלים בתמורה. אבל…. עשינו חיפוש בגוגל לראות מה טווח המחירים המוצע. דבר אחד אנחנו רוצים להמליץ לך לא לעשות בשום פנים ואופן. ראינו הצעות כמו עיצוב לוגו בכמה עשרות שקלים בודדים. נו באמת??? על זה נאמר: "אני לא מספיק עשיר לקנות בזול". לוגו…. קובע המידה רבה את התדמית של העסק שלך… מי רוצה תדמית זולה?

אבל עכשיו, כשברור לך מה צריך לדעת ובכמה משפיעים צריך להתחשב כשניגשים למלאכת עיצוב לוגו, אנחנו מבקשים להגיש לך הצעת מחיר. הגשת הצעה כזו לא עולה לך כסף, אין בה שום התחייבות מצידך כלפינו ובכל מקרה נעניק לך עוד טיפים טובים והנחיות של עשה ואל תעשה שיכוונו וימקדו אותך יותר.

שינוי גודל גופנים