מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

Digital Online Brand Marketing Concept

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

זו השאיפה הגדולה של כל עסק. כי את תרומת המיתוג מרגישים בקופה.

אין ספק שהמושגים לוגו, מיצוב, תדמית, שם חברה, סיסמא, הגדרת עיסוק… הם כלים לבניית מיתוג עסקי. אבל איך קהל היעד שלך נחשף אליהם כדי להפנים, לזכור ולהעדיף? הערוץ המרכזי כיום לבניית מיתוג עסקי הוא האינטרנט והמדיות הדיגיטליות בכלל והאתר שלך בפרט. זו הסיבה מדוע אנחנו מקפידים לשים דגש מיוחד על:

  1. בניית אתרים חכמים וממוקדי מטרה ברמה הגבוהה ביותר
  2. קידום אתרים מקצועי ומעודכן תמיד בכל חידוש, כלל, ותוכנה שעוסקים בעניין
  3. כותבי תוכן מהשורה הראשונה שיודעים לרתק את הגולש לאתר שלך ולשתול בתודעה שלו את היתרונות, והתועלות שהעסק שלך מציע ולגרום להעדפה (אחד השלבים החשובים במיתוג עסקי הוא יצירת העדפה)
  4.  מעצבי אתרים שבעזרת כלים ויזואליים וגרפיים יגרמו לגולש להטמיע בתודעה

שלו את הסמלים שמאפיינים אותך: לוגו, צבעים (אורג' – כתום, סלקום סגול, פלאפון כחול), שפה עיצובית ממתגת ועוד.

מיתוג עסקי? זה מתאים לחברות גדולות, לא? אז זהו… ממש לא !

אמנם הבאנו כדוגמא את אורנג', סלקום ופלאפון אבל זה היה רק להמחשה שלכל מותג יש סימני היכר כמו הצבעים שמזוהים איתו. אין שום קשר בין מיתוג העסק לגודלו. ההיפך הוא הנכון, ובמיוחד כשמדובר במדיה דיגיטלית כמו אתר אינטרנט. כמה עובדים יש בעסק, מה שטח המחסנים ושאר נתונים מספרים אין להם שום השפעה על ערכים חשובים הרבה יותר בבניית מותג כמו: איכות מוצר, רמת שירות, עלויות, זמינות וכדומה.

יתירה מזאת, אתר שמעוצב נכון ובולט, הגלישה בו קלה ונוחה, התוכן בו מרתק, תורם מידע רלוונטי ומניע לפעולה, וכמובן, זוכה לקידום אתרים נכון ומגיע למקומות הראשונים בגוגל זוכה ליותר נקודות בבניית המיתוג העסקי מאשר עסק ענק שהאתר שלו איך לומר "לא חגיגה גדולה".

כמקדמי אתרים התרומה שלנו למיתוג העסקי שלך – כפולה

במסגרת השירות הכולל שאנחנו מציעים לך אנחנו עובדים עם 'קליברים' בתחום מיתוג עסקים, ניהול שיווק ופיתוח עסקי – כולם מקצוענים מהשורה הראשונה, לכולם רקורד מרשים בתחום עיסוקם וקילומטרז' ארוך ורווי בניסיון. אנחנו נשמח לשדך ביניכם ולדאוג שהמיתוג העסקי שלך יהיה בידיים הטובות ביותר.

ויש כמובן את תרומת קידום האתר למיתוג העסקי. כפי שכבר ציינו למיקום של האתר שלך בגוגל, לנראות ולבולטות שלו ברמה העיצובית, לאיכות התוכן… לכל אלה ועוד יש השפעה ותרומה למיתוג העיסקי:

  • ככל שהאתר נמצא גבוה יותר נכנסים אליו יותר גולשים
  • ככל שרואים אותך יותר זוכרים אותך יותר
  • ככל שקונים ממך יותר ממליצים עליך יותר

את כל אלה אנחנו משיגים בעבורך על ידי פעולות קידום אתרים יצירתיות ועד כמה שישמע מפתיע, לעיתים זה ניתן לביצוע בעלויות מצחיקות. הנה דוגמא: יש לנו את היכולת לבצע קידום ממומן לסרטון וידאו שלך ביו-טיוב בעלות של 5 אג' לדקת צפייה ולמיקום בעמוד הראשון תוך יממה אחת בלבד.

שינוי גודל גופנים