בניית אתר

בניית אתר

בניית אתר

בניית אתר

בניית אתר תדמיתי

אנו יודעים לבנות אתר אינטרנט תדמיתי בטכנולוגיה מודרנית מבוססת על מערכת ניהול תוכן המאפשרת לעדכן את האתר באופן קל ופשוט. שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, וניסיון בקידום אתרים מאפשר לנו להקים אתר בנוי נכון מבחינה טכנית במחיר מצוין, אתר בעל יכולות חשיפה מעולות למנועי חיפוש. האתר נבנה בדגש ולתוך שימת לב לקידום, בראייה שיווקית ומותאם לקידום גם ברשתות החברתיות.

מטרת בניית אתר היא:

  • להציג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר ללקוחות הפוטנציאלים
  • לגרום עניין וחשק להיכנס לאתר ולמצוא בו חומר נוסף וכך להפגין מומחיות
  • לאפשר לגולש לקבל באתר מידע עדכני, מפורט ומעניין
  • להציע מבצעים – את המבצעים ניתן להציג באופן ברור ובולט כבר בדף הבית
  • לפנות ולקבל פרטים נוספים בעזרת טופס יצירת קשר
  • אפשרות בניית אתר מכירתי (אפשרויות סליקה מובטחות ומאובטחות למכירה דרך האתר)

האתר התדמיתי בדרך כלל מורכב ממספר עמודים כמו למשל דף הבית, צור קשר, אודות, גלריה ועוד עמודים על פי החלטה של מנהל האתר. מנהל האתר יכול בקלולת להקים עוד דפים בעזרת מערכת ניהול תוכן.

עיצוב האתר

קיימת אפשרות לעצב אתר לפי מספר אופציות ובהתאם לתדמית ומיתוג העסק.

  1. בחירה ואישור קונספט גרפי מדוגמאות של UpMaster המבוססות על תבניות ברמה גבוהה מאוד החל מרמת העיצוב, הגימור, הפונקציות והגמישות של התבנית. התאמה של צבעים, תמונות אוויירה מתחלפות (לפי אפשרויות התבנית) ואלמנטים תדמיתיים לפי צרכי הלקוח
  2. אפשרות להזמנת עיצוב ייחודי (על ידי מעצב מוסמך) לפי בקשה למיתוג הלקוח או/ו ראיה שיווקית של העסק.

תוכן לאתר (טקסטים, תמונות):

בהקמת אתר תדמיתי יש אפשרות להזין כל תוכן בתוכו על ידי מנהל האתר(לקוח מבצע את זה לבד). הלקוח יקבל הדרכה ראשונית על מערכת ניהול התוכן ומשם הוא ימשיך בהזנת תכנים במידה וימצא בכך צורך. מומלץ להכין החומרים (הטקסטים) בקבצי Word, התמונות בפורמט Jpg, Gif, Png, ווידאו שניתן להעלות ליו טיוב.

תמיד ניתן להשתמש בתוכן (טקסטים, תמונות) מאתר קיים. יש לשים לב לעניין זכויות יוצרים של החומר שהלקוח מזין בתוך אתר- לוגו, תמונות, טקסטים.

קיימת אפשרות לכתיבה שיווקית (על ידי איש תוכן מוסמך) על פי צורך וראיה שיווקית של העסק. ייעוץ תוכן מוסמך: מה נכון לכתוב באתר ובאיזו תדירות. ניתן לקבל שירותי תוכן מתמשכים לאתר, עם התמחות בתוכן שיווקי או תוכן מקצועי בהתאם לצורך.

תהליך העבודה בבניית אתר:

הגדרת תפריט ראשי, הגדרה ואישור מפת האתר הקמת האתר הזנת התוכן יחד עם הלקוח, כותרות, טקסטים, תמונות, יו טיוב לעמודים, הורדת קבצים(לדוגמה PDF וכדומה) בדיקות סופיות, הדרכת שימוש במערכת הניהול(back-office) לצורך אחזקת האתר ע"י הלקוח והקמת כמות הדפים ללא הגבלה

כמה זמן לקוח לבנות אתר תדמיתי:

הערכת זמן לסיום הפרויקט בין 14 ל 30 ימי עסקים מיום קבלת החומר מהלקוח. לוח הזמנים להתקדמות מושפע ישירות מהלקוח מאחר שאספקת טקסטים ומידע נוסף כגון תמונות וכדומה נעשית על ידו.

שינוי גודל גופנים