אפיון אתר

אפיון אתר

Designer develop a mobile application usability and drawing its framework on a paper.

אפיון אתר

אפיון אתר

אפיון אתר

אתר תדמתי (או חנות באינטרנט) שבדרך כלל פשוט ומורכב מכמה דפים "אודות" וטופס צור קשר לא דורש אפיון או מסמך מיוחד. אתר תדמיתי או אתר חנות זה סטנדרט באינטרנט. אבל העניין שונה אם מדובר על אתר מסוג "פורטל" או/ו יזם באינטרנט שבדרך כלל ייחודי בסוגו.
אם אתר שלכם הוא מסוג כזה שנותן שירות ייחודי חובה לפני בניית אתר לדעת מה האתר אמור לעשות עם גולש ולאפיון את האתר. במילים אחרות לעשות לאתר תכנית עבודה שלעתים קרובות ממשיכה לבלות האתר במשך כל חיו(בדרך כלל משך חי של אתר באינטרנט עד 10 שנים ככל היותר).

מנהל פרויקט מומחה בתחום אתרים ואינרנט.

אפיון האתר –הוא אבן היסוד בבניית אתר וחבל לעשות את העבודה בלי שיתוף פעולה עם לקוח ומנהל פרויקט מומחה בתחום אתרים ואינטרנט שתפקידו כולל, קודם כל, לימוד והיכרות מעמיקים עם תחום עיסוקו של הלקוח. מנהל הפרויקט בעל ראייה הוליסטית ושם דגש על הדרישות העסקיות והשיווקיות של הלקוח.

אפיון אתר שונה מאתר לאתר. אתר אחד לא דומה לאתר שני. פעמים רבות מכניסים בתוך אפיון האתר סקיצה/מסמך סכמטי/שירטוט האתר בתוך המסמך. כדי להקל על ביצוע העבודה בידי מתכנת האתר ולאפשר לו להבין מה הדרישות העסקיות של הלקוח.

בנוסף לדרישת עסקיות או שיווקיות של הלקוח מנהל הפרויקט בודק מתחרים (או אתרים דומים) של הלקוח בשביל לקחת רק דברים טובים בהתאם לדרישות העסק.

קידום אתר אחרי האפיון.

מנהל האפיון לוקח בחשבון פרמטרים רבים בקידום האתר אחרי בנייה. הוא בודק התנהגות גולשים בכל תחום העיסוק של הלקוח וממליץ המלצות שונות לפרויקט.

שינוי גודל גופנים