קניות און לייןבניית אתרים

בניית אתרים משמעותה הופעת העסק שלכם ברשת האינטרנט, מעבר לכך מדובר בחשיפה של העסק שלכם. בניגוד לחנות הממוקמת ברחוב שהחשיפה היא רק לעוברי אורח הנמצאים ברחוב. אתר אינטרנט מאפשר לכם לקבל חשיפה גדולה גם של אנשים המרוחקים עשרות ומאות קילומטרים ממיקום העסק שלכם.

תחום בניית האתרים התפתח ומעבר לאתרי תדמית שמטרתם להציג אתכם, בדומה לכרטיס ביקור, החלו להתפתח פלטפורמות המאפשרות לכם להגיב, להשתתף בצ'אטים ואף לקנות דרך האתר.

בניית חנות וירטואלית

בשנים האחרונות תחום המסחר המקוון ברשת האינטרנט זכה לתגובות אוהדות של גולשים, ויותר אנשים עורכים את הקניות דרך האינטרנט. בעלי עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל הרב הטמון בחנות ווירטואלית להגדלת עסקאות ויצירת רווחים לעסק.

קניות און ליין מיועדות לכל עסק המעוניין לשווק ולמכור מוצרים. חנות וירטואלית היא חנות המאפשרת לכם להציג את המוצרים, לפרט עליהם, ואף למכור דרכה באינטרנט.

המסחר המקוון באינטרנט בעל יתרונות רבים. ראשית אתר עובד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כך שמכירה יכולה להתבצע גם בחצות. היתרון של חנות וירטואלית היא ביכולת החשיפה של החנות למאות ואלפי אנשים מדי יום.

קהל ממוקד- הלקוחות המגיעים לאתר שלכם מחפשים את המוצר שלכם. בניגוד לחנות הממוקמת ברחוב שבו עוברים עשרות ומאות אנשים. רובם אינו מחפש באותו רגע את המוצר. באינטרנט הלקוחות מחפשים את המוצר ומגיעים לדף המציג את אתרי התוכן העוסקים בתחום שאותו חיפשו.

הצגה של מוצרים רבים - אתר חנות מסחר יכול להכיל אלפי מוצרים שונים. האתר מבוסס על מערכת ניהול חכמה המאפשרת לכם מכל מחשב להוסיף מוצרים חדשים, תמונות, להוריד מוצרים וכדומה, בקלות רבה.

בניית חנות וירטואלית בהתאמה אישית

בניית אתר חנות וירטואלית ניתן להתאים לצרכי העסק. האתר מבוסס על מערכת ניהול המאפשרת לבעל האתר לערוך שינויים ללא תלות בחברת בניית האתרים, כגון : שינוי מחירים, הוספת תמונות, הוספת מוצרים, הורדת מוצרים, עדכון פרטי מבצע ועוד. 

אתר חנות וירטואלית תבנה בהתאם לעיצוב שתבחרו, המותאם לרוח העסק ולצרכים של העסק.

בניית חנות וירטואלית דורשת התחלת הליך של אפיון אתרים, במטרה לבדוק מהם הצרכים של העסק, כמה ואילו קטגוריות נדרשות באתר. האם יש צורך בספירת מלאי של החנות או לא, מי קהל היעד, ניתוח פעולות של הגולשים באתר, שיטות שיווק שיתאימו לאתר. מערכת סטטיסטית המאפשרת להגדיר מהלכי קידום וכדומה. הליך אפיון אתר נועד להתאים את צרכי האתר לצורכי הניהול השוטף של האתר ולקהל הגולשים. למשל האם יש צורך שירשמו קודם לאתר או שיוכלו לקנות ללא הרשמה. לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות שיש לבחון בהתאם לצורכי העסק וקהל הגולשים שקונה את המוצרים שלכם.

בניית אתר חנות וירטואלית מאפשר לכם להעמיד לרשות הגולשים אתר מכירות פונקציונאלי, התורם לביסוס העסק שלכם ברשת האינטרנט ובכך להגדיל את היקף המכירות שלכם.

האתר נבנה על תשתית טכנולוגית מתקדמת, מערכת ניהול קלה לתפעול המאפשרת לכם להוסיף או לגרוע מוצרים, להוסיף מפרט של המוצר ומחיר. אפשרויות חיבור לחברות סליקה עם תקן DSS – PCI ו- PAYPAL

הקמת אתר מהירה, יחס אישי ותמיכה מקצועית לאורך כל הדרך
מערכת ניהול מתקדמת המותאמת לצורכי העסק ולצורכי הניהול של בניית חנות וירטואלית בהתאמה אישית יאפשרו לכם ליהנות גם משיטות שיווק חדשניות. באתר חנות וירטואלית הכוללת מערכת נתונים וחיבור לסטטיסטיקה. הסטטיסטיקה מאפשרת לכם לבחון את התנהגות הגולשים באתר ובהתאם לזאת לשפר את מהלכי הקידום והשיווק באתר וליהנות מחשיפה וגידול משמעותי בהיקף העסקאות דרך האינטרנט ולהפוך למובילים בתחומכם.