בניית אתר תדמיתיהחשיבות של בניית אתר תדמיתי

בניית אתרים הוא תחום שנראה כאילו שאינו משתנה, אך בפועל תחום זה חי ובועט. הוא משתנה כל הזמן ומוצרים חדשים נכנסים לשימוש. בניית אתר בעבר כללה אתר סטטי וכיום הדרישה לאתר חי ונושם עם מערכת תוכן נוחה לשימוש, אתר שכל העת מתעדכן, שיש בו אפשרות לצ'אט, שליחת ניוזלטרים ללקוחות, אתר המתמשק עם פלטפורמות שונות ובעיקר מאפשר לכם להגדיל את מספר הלקוחות שלכם.

בניית אתרים תדמיתיים היא יחסית פשוטה לבנייה וכוללת מספר דפים המציגים את המוצרים או השירותים שלכם. אתר תדמית הוא כרטיס הביקור, תעודת הזהות שלכם מול הגולשים שהם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. לכן חשוב שתצליחו למשוך את הגולשים, לבדל את עצמכם מהמתחרים ולמתג את עצמכם כמי שמציעים ערך מוסף שיניב עבורם תועלת.

לקוחות רבים הפונים כיום לשירותכם יעשו חיפוש עליכם בגוגל וחשוב שאתם תקבעו מה הם יראו באינטרנט. אתר תדמיתי גם אם הוא לא נבנה כמטרת שיווק חשוב שייצג אתכם נאמנה. האתר הוא חלון הראווה שלכם ובוודאי הייתם רוצים שהוא יהיה מעוצב, מעודכן ומושך.

כשגולשים מגיעים אל האתר שלכם במקרה, דרך קישור או מילה שחיפשו, ויגלו אתר מעוצב ומאופיין בצורה נכונה הם ישאירו ויקראו או ילמדו עליכם ובכך תוכלו להרוויח לקוחות חדשים. האם אתם רוצים להניע לפעולה את הגולשים שישאירו פרטים או יבצעו הזמנה?

אתר המעוצב ובנוי בצורה נכונה הוא אתר שייתן מענה לגולש על מה שהוא חיפש. יספק מידע רלוונטי ועדכני, ויעזור או יקדם את הגולש. כך יגדל סיכוי שהגולש ישאיר את הפרטים שלו באתר או יבצע רכישה דרך האתר. על מנת שהגולש יישאר באתר וישאיר פרטים או יתקשר, חשוב לשים לב למספר דגשים בבניית אתר תדמיתי.

דף הבית

חשוב שדף הבית יכיל מידע תמציתי ומנוסח היטב על השירותים שאתם נותנים. שימו לב שהדף אינו עמוס מדי באינפורמציה, תוכלו לכתוב תיאור קצר וקולע ולהפנות לדף פנימי הרלוונטי לנושא. בדקו שהדף נקי מעודף גרפיקות וגופנים, שהוא בעל צבעים נעימים, נקי ושקט לעין.

ארגון הדפים

הגדירו מראש אילו דפים חשובים והכניסו תוכן רלוונטי ומתאים, למשל אם האתר עוסק בביטוחים לכל סוג ביטוח הקדישו דף. חשוב שיהיה מעבר קל ורלוונטי בין הדפים באמצעות תפריט ניווט קבוע שיקל על הגולש להתמצאות היכן הוא נמצא באתר.

עיצוב האתר

חלק חשוב בבניית האתר הוא הנראות של האתר, האם האתר מזמין ונעים לעין. הימנעו מחלונות שקופצים, הימנעו מערבוב של צבעים רבים מדי או גודש של עיצובים, גופנים, מסגרות ותוכן. זכרו שאתם רוצים להשאיר את הגולשים ולא להבריח אותם.

תקשורת עם גוגל

אתר אינו מספיק שיהיה יפה ומושקע חשוב שהאתר יהיה בנוי בצורה טובה שגוגל יוכל לסרוק את האתר בצורה מלאה וטובה. כל שגיאה או פרט חשובים, הן לנראות האתר לגולש והן לגוגל. קישור שמפנה לדף ריק או מחוץ לאתר, טעות בכותרת וכדומה.

על מנת להבטיח כי האתר שתבנו יהיה אתר מושקע שעושה את עבודת השיווק חשוב להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות מבלי להתפשר על הרמה. חשוב להדגיש כי הנגישות של האתרים עברה גם לסמראטפונים ולטבלטים ולממשקים אחרים. וחשוב לוודא כי האתר שלכם נגיש ונוח לשימוש גם בממשקים השונים.

התקשר כעת וקבל מתנה שובר פרסום: 072-2367631