אודות UpMaster

מי נכנס בכלל לדף על אודות?

גולשים שנכנסים לעמוד על אודות הם בדרך כלל אלה שעושים עבודת שטח רצינית, מוכנים להשקיע עוד כמה דקות של קריאה על מקדם האתרים, העיקר להיות בטוחים שהוא הוא המתאים, ובעל היכולת לקדם כראוי גם את האתר שלהם. וזה מעולה! 
גם אנחנו לא עושים פעולות קידום אתרים לפני בדיקה יסודית ורצינית של תחום העיסוק שלך, מה עושים המתחרים, באיזה ערוצים נכון ויעיל יותר לקדם את האתר שלך ועוד גלריה רחבה של פעולות.

מאחר והנושא שעל הפרק הוא קידום האתר שלך (כמובן שנשמח להציע לך גם בניית אתר או עיצוב אתר), לא נעייף אותך בפרטים חסרי ערך אלא נתמקד בשלושה שיש להם את התרומה הגדולה ביותר לקידום האתר שלך:

  • הנדוניה המקצועית שאנחנו מביאים איתנו
  • הניסיון שלנו בתחום של קידום אתרים
  • והיתרונות הבלעדיים שלנו

שותפים מוסמכים של Google העולמי

אפילו שלרבים התואר הזה אינו אומר הרבה, בודאי הוא נשמע כמשהו טוב. ואכן כך. כשותפים מוסמכים של Google אנחנו מקושרים לחדשות, לשינויים העדכניים ולדרישות המשתנות מעת לעת בדבר איך מקדמים אתרים נכון. את ה"כזה ראה וקדש" Google  דואג שלא לפרסם בגלוי וסיבותיו עימו. כך או אחרת, זהו יתרון עצום במיוחד לאור העובדה שקידום אתרים שלא על פי חוקי Google פוגע בקידום האתר ואף יכול לגרום לירידתו במורד תוצאות החיפוש.

מכירים כל בורג במערכת

בדיוק כמו ההבדל בין מכונאי מומחה למתחיל. כאן באים לביטוי, ולטובת לקוחותינו שהפקידנו בידינו את מלאכת קידום האתרים שלהם, שתי נקודות חשובות: באחת – מקדם האתרים הראשי שלנו הוא "מהנדס מייקרוסופט", עובדה שמבטיחה שליטה מלאה בכל מה שקורה מאחורי המסך: קודים, תוכנות, שפות תכנות, וכמובן הכרת רשת האינטרנט על בוריה. ובשנייה – הניסיון שצברנו במשך שנים בקידום אתרים הוא עצום ובעל ערך רב. וכידוע, ניסיון זהו מוצר נרכש שדורש זמן, סבלנות, התמדה וסקרנות מתמדת להתקדם ולהתפתח עוד ועוד.

ולסיום הסוכריה המתוקה שהבטחנו לך

אם מישהו היה מבטיח שלך שהוא יכול לקדם את סרטון הוידאו שלך ביו-טיוב כך שתוך יממה אחת הוא יגיע למקום הראשון, ושהתשלום ל Google (יו-טיוב הוא כלי של Google למי שאינו יודע) יעמוד רק על 5 אג' לדקת צפייה – היית קונה? סביר להניח שבעיניים עצומות ובשתי ידיים. קשה לך להאמין.

הנה הטלפון שלנו כאן למטה. כדאי לך להתקשר. שיחה איתנו וגם פגישה לא עולות לך כסף, אין בהן שום התחייבות מצידך כלפינו ויכול לצאת לך מזה רק קידום אתרים מעולה כי זו המומחיות שלנו.

ליצירת קשר איתנו . . .

שעות עבודה שלנו:

שעות עבודהא' - ה' 09:00 – 18:00
טל: 072-2367631
פקס: 072-2367632

כתובות מייל:

מיילים שלנוinfo@upmaster.co.il
sales@upmaster.co.il
support@upmaster.co.il

מען למכתבים:

מען למכתביםת. ד. 174
קיסריה
30889